تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی خود را به سرویس کاران با تجربه ثمین سرویس بسپارید.

تعمیر انواع ظرفشویی با هزینه منصفانه و در کمترین زمان ممکن کلیه تعمیرات ظرفشویی که توسط  شرکت انجام میشود دارای گارانتی میباشد.

کلیه سرویس کاران ما داری تخصص کامل و مدارک تئوری و عملی جهت تعمیر ظرفشویی دارند با توجه به این که

دستگاهای جدید بسیار حساس میباشند و تعمیر انها توسط افراد  ناشی باعث میشود که شما هزینه چند برابری پرداخت کنید.

با توجه به این که ظرفشویی از وسیله های کاربردی منزل هست  و نیاز هست که همیشه در دست رس و سالم باشد شرکت با نگاه به موضوع مشتری مداری حتی روزهای تعطیل هم سرویس کارها رو جهت تعمیر ظرفشویی شما اعزام میکند.

در صورتی ماشین ظرفشویی شما ظرفها تمیز  شست شو نمی دهد یا خوب خشک نمیکند یا  در مورد چینش ظروف یا نوع قرص مصرفی و کار کرد ماشین ظرفشویی خود سوالی دارید میتوانید به بخش آموزش مراجعه کنید.

نکته مهمی که اینجا به آن اشاره میکنیم نصب و سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی میباشد که درصورت که دستور های نصب و سرویس نگهداری درست انجام شود عمر قطعات و کیفت کارظرفشویی چند برابر میشود پیشنهاد کارشناسان ما  این است که قسمت نصب و سرویس نگهداری سایت را مطالعه کنید.

شرکت داری تعمیرگاه تخصصی قسمت الکترونیکی ظرفشویی که تعمیرات تخصصی بردهای انواع ظرفشویی را در کمترین زمان ممکن انجام داده و قطعات را قبل از ارسال به منزل مشتری در محیط کارگاهی زیر تست گذاشته که از عمل کرد صحیح ان مطمعن شود.

همچنین شرکت داری کارگاه تخصصی مکانیک میباشد که در صورت نیاز به تعمیرات اساسی ظرفشویی نیاز به کار در محل نباشد و لباسشویی به کارگاه انقال داده شود که بعد از انجام کار کاملا تست شود.

ثمین سرویس دارای تعمیر کاران مجاز برند های بوش.ایندزیت.آآگ.کنوود.دوو.آریستون.جنرال الکتریک. میله. وستینگ هاوس. فریجیدر .کندی.زانوسی.زاروتی بکو.نف.ویرپول.الجی.سامسونگ و اکثر مارکهای بازار میباشد و همین امر باعث شده که تعمیرات تخصصی در هر برندی برای شرکت ما امکان پذیر باشد.

Follow by Email
LinkedIn
Instagram
Telegram

کپی رایت - powered by folotweb