تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

تعمیر انواع ماشین لباسشویی خود را به سرویس کاران با تجربه شرکت ما بسپارید.

 نصب. سرویس .تعمیر انواع لباسشویی با هزینه منصفانه و در کمترین زمان ممکن کلیه تعمیرات لباسشویی که توسط  ثمین سرویس انجام میشود دارای گارانتی می باشد.

کلیه سرویس کاران ما داری تخصص کامل و مدارک تئوری و عملی جهت تعمیر لباسشویی دارند با توجه به این که

دستگاهای جدید بسیار حساس می باشند و تعمیر آنها توسط افراد  ناشی باعث میشود که شما هزینه چند برابری پرداخت کنید.

با توجه به این که لباسشویی از وسیله های کاربردی منزل هست  و نیاز هست که همیشه در دست رس و سالم باشد شرکت با نگاه به موضوع مشتری مداری حتی روزهای تعطیل هم سرویس کارها رو جهت تعمیر لباسشویی شما اعزام میکند.

در صورتی ماشین لباسشویی شما لباس ها رو تمیز  شست شو نمیدهد یا خوب خشک نمیکند یا لباس ها را پاره میکند و یا در مورد کار کرد ماشین لباسشویی خود سوالی دارید میتوانید به بخش آموزش مراجعه کنید.

نکته مهمی که اینجا به آن اشاره میکنیم نصب و سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی میباشد که درصورت که دستور های نصب و سرویس نگهداری درست انجام شود عمر قطعات و کیفت کار لباسشویی چند برابر میشود پیشنهاد کارشناسان ما  این است که قسمت نصب و سرویس نگهداری سایت را مطالعه کنید.

ثمین سرویس دارای تعمیرگاه تخصصی قسمت  الکترونیکی لباسشویی که تعمیرات تخصصی بردهای انواع لباسشویی را در کمترین زمان ممکن انجام داده و قطعات را قبل از ارسال به منزل مشتری در محیط کارگاهی زیر تست گذاشته که از عمل کرد صحیح ان مطمعن شود.

همچنین ثمین سرویس کارگاه تخصصی مکانیک میباشد که در صورت نیاز به تعمیرات اساسی لباسشویی نیاز به کار در محل نباشد و لباسشویی به کارگاه انقال داده شود که بعد از انجام کار کاملا تست شود.

شرکت دارای تعمیر کاران مجاز برند های

بوش.ایندزیت.آآگ.کنوود.دوو.آریستون.جنرال الکتریک.میله.وستینگ هاوس. فریجیدر.کندی. زانوسی.زاروتی. بکو. نف. ویرپول. الجی سامسونگ

.و اکثر مارکهای بازار میباشد و همین امر باعث شده که تعمیرات تخصصی در هر برندی برای شرکت ما امکان پذیر باشد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Follow by Email
LinkedIn
Instagram
Telegram

کپی رایت - powered by folotweb